6 tipů jak má vypadat úspěšný web

Kvalitní základ

Každý dobrý web musí stát na pevných základech. Při tvorbě webových stránek proto používáme známé knihovny a frameworky, jako je jQuery nebo Nette. Tyto technologie nám pak pomohou postavit kvalitní web, který slouží Vám i Vašim návštěvníkům. Jen pro představu, na stejných technologiích jsou postaveny i weby jako je Slevomat, CSFD nebo Rádio Impuls.

Grafický návrh

To, co první zaujme návštěvníka Vašich stránek je jeho vzhled. Ten rozhodne o tom, jestli v další sekundě návštěvník web opustí nebo na něm zůstane. Atraktivní vzhled je pro nás velkou prioritou a proto na každé stránky vymýšlíme nový, originální a hlavně poutavý vzhled.

Redakční systém

Dnes už si žádný dobrý web nedokážeme představit bez toho, aby si uživatel sám mohl měnit jeho texty či obrázky. Ale dobrý redakční systém by Vám měl nabídnout mnohem více. U nás můžete řadit obrázky do obrázkových galerií, zobrazit interaktivní mapu kde označíte svůj podnik, připojovat kontaktní formuláře a mnoho jiného.

Propojení s Facebookem

Dnes již většina lidí má alespoň jeden účet na sociální síti Facebook. Na ní sdílí své fotografie, komunikuje s přáteli nebo pořádá různé akce. Proto je velmi důležité, aby tam byla i Vaše firma. Přes Facebook Vás pak budou Vaši zákazníci a návštěvníci Vašeho webu doporučovat, sdílet a kontaktovat. Poradíme Vám jak začít a propojíme Váš web s Facebookem přes tlačítko to se mi líbí.

SEO

SEO neboli optimalizace internetových stránek pro internetové vyhledávače je dnes hodně používaný pojem. Každý web by to měl mít, ale co to doopravdy je? To ví jen málo kdo a také proto se dnes SEO prodávají za nemalé peníze a ne vždy této částce odpovídá. Proto jsme my zvolili jednotný program pro SEO analýzu, kde Vám pomůžeme optimalizovat Vaše texty, připravíme kód Vašeho webu tak aby byl dobře zpracovatelný například pro vyhledávače Seznam a Google a mnoho dalšího.

Reklama na internetu

Chcete na Váš web přivést nové zákazníky? Využijte propagaci Vašeho webu pomocí reklamy. Rychle přivedete na Váš web nové zákazníky a zvýšíte zisky na Vašem webu. Nevíte jak na to? Nechte to na nás. Povedeme za Vás reklamní kampaně na Facebooku, Skliku (seznam) a Google Adwords tak, aby Vás web byl navštěvovaný a úspěšný.

Nyní jste si přečetli zlomek toho, jak může být Váš web lepší. Zanechte na sebe kontakt v sekci Zavoláme Vám nebo nám zavolejte na 733 736 727 a společně dejme Vaší firmě nový rozměr.

774 181 584 info@nejlevnejsiwebstranky.cz