Nevyhazujte peníze oknem

Nevyhazujte peníze za předražené stránky nebo za podezřele levné. Chtějte po své firmě profesionání přístup. Najděte dlouhodobou a bezproblémovou spolupráci.

Přichází k nám hodně zákazníků, kteří mají už jiné weby, ale nefungují tak jak by měly, nebo fungují dobře, ale firmy si účtují nesmyslně velké částky za jejich správu a údržbu. Dnes nabízí tvorbu webových stránek hodně společností, ale jak najít tu správnou? V první řadě je dobré se vyvarovat podezřele levným stránkám. Každá práce něco stojí, a když jsou stránky podezřele levné, znamená to, že stránky někdo narychlo vytvoří, jen aby byly, ale Vám nepřinesou nic. Nikdo je nebude navštěvovat, grafika bude špatná a redakční systém bude zbytečně složitý.

Druhý extrém jsou stránky zbytečně drahé. Hodně společností si nechá zaplatit předraženou částku (a to nemusí být vždy záruka kvality) za stránky, které jsou dobré, ale průměrné. Budou dobře plnit svůj účel, ale najde se hodně firem, které Vám stránky udělají stejně dobře a za mnohem menší náklady.

A jak tedy najít dobrou firmu? Každá dobrá firma na výrobu stránek Vám dá přesnou nabídku svých služeb dostatečně přehlednou na to, aby jste se v ní zorientovali. Ve smlouvě bude jasně řečeno, kolik budete ročně platit za údržbu stránek popřípadě za dodatečně sjednané služby. Dostanete od ní kompletní seznam placených prací na webu (takzvanou specifikaci), která je nedílnou součástí smlouvy. Musíte dbát také na to, aby ve firmě pracovalo více než 3 lidi. Když si necháte stránky vytvořit od jednoho člověka (či od dvou), v momentě kdy odjedou na dovolenou nebo onemocní se může stát, že je budete potřebovat. Mohou Vám tak uniknout důležité příležitosti které by Vašim stránkám či Vaší firmě pomohli v úspěchu. Správná firma dává záruku, že Váš problém bude řešen nejlépe okamžitě, nejdéle však do 10 hodin od nahlášení problému. Dobrou firmu lze poznat také podle toho, kde všude jí můžete zastihnout. Pokud jako komunikaci volí přednostně email a setkání se vyhýbá, vyhněte se jí také. Váš web si nepořizujete na chvíli, ale očekáváte dlouhodobou a bezproblémovou spolupráci, proto si před podepsáním smlouvy ověřte, zda v případě potřeby můžete ihned zavolat na infolinku, případně pověřené osobě nebo zda můžete firmu navštívit v kancelářských prostorách osobně. Pokud minimálně na jednu z těchto možností firma odpoví záporně, zapřemýšlejte o jejím budoucím přístupu k Vám a zda se Vám do budoucna těch momentálně ušetřených pár tisíc za levný web několikanásobně neprodraží, například v přestupu k lepší firmě s pevným zázemím a servisem.

Nyní jste si přečetli zlomek toho, jak může být Váš web lepší. Zanechte na sebe kontakt v sekci Zavoláme Vám nebo nám zavolejte na 733 736 727 a společně dejme Vaší firmě nový rozměr.

774 181 584 info@nejlevnejsiwebstranky.cz