Jak mít úspěšný web?

Pro úspěšné web stránky si zodpovězte následujících 5 otázek:

 

1. Proč chcete webové stránky?

A) chci se zviditelnit, získat více zákazníků

B) nevím kam s penězi, tak chci pěknou vizitku na webu, co na tom, že se na ní budu dívat sám

 

2. Jak by měly webové stránky vypadat?

A) Měli by být účelové, přehledné pro zákazníka a hlavně snadno nalezitelné pro nové i stávající zákazníky

B) Měli by být hlavně moc pěkně barevně provedené, když na nich zákazník nenajde, co potřebuje, nevadí, když tak si zavolá

 

3. Stojíte o větší příliv návštěvníků na Vašich současných nebo nových stránkách?

A) ano,protože s dobře vymyšlenými a nastavenými stránkami přicházejí i noví zákazníci

B) ne, moje práce je moje reklama, když zákazník chce, ať si mě složitě najde jinou cestou, nebudu mu pomáhat, zakázek mám i tak dost

 

4. Kolik jsem ochoten zaplatit za webové stránky?

A) Pokud budu jednat s profesionály na web, peníze by neměly být přehnané, ale nehrají zas tak velkou roli, když vím, že stránky se mi brzy zaplatí díky přísunu nových zákazníků.

B) Samozřejmě si vyberu to nejlevnější, nejlépe zadarmo, co na tom, že budu mít mrtvé stránky bez návštěvnosti, hlavně že nějaké mám.

 

5. Co by měla splňovat vybraná firma?

A) Měla by mi dávat záruky následného servisu a komunikovat v případě jakéhokoliv problému. Měla by mít tak velký pracovní tým, aby tu byl vždy pro mě. Stojím o dlouhodobou spolupráci.

B) Udělat mi stránky za pár korun a v případě problémů mi nezvedat telefon, protože už dávno zaplaceno dostali a nechtějí nic řešit zadarmo. Mám dost volného času na to, abych si v tomto případě hledal další levnou firmu, která mi snad pomůže.

 

Odpověděli jste převážně za A? Pak jsme pro Vás Ti nejvhodnější. Domluvte si s námi schůzku buď na tel. 774181584 nebo na mailu info@nejlevnejsiwebstranky.cz.

774 181 584 info@nejlevnejsiwebstranky.cz